Polska Hokej Liga

www.polskahokejliga.pl
# team GP W WOT OT LOT L PTS GF GA
1. Katowice 42 33 2 0 7 103 201 77
2. Tychy 42 30 4 4 4 102 199 86
3. Nowy Targ 42 27 4 1 10 90 157 85
4. Jastrzębie 42 23 2 5 12 78 125 76
5. Comarch Cracovia 42 21 1 7 13 72 150 103
6. Toruń 42 18 3 3 18 63 138 115
7. Gdańsk 42 18 1 5 18 61 117 110
8. Oświęcim 42 14 6 3 19 57 139 130
9. Zagłębie 42 12 5 2 23 48 108 153
10. Opole 42 5 4 3 30 26 94 210
11. Bytom 42 4 3 0 35 18 88 248
12. Sosnowiec 22 2 0 2 18 8 39 162

Founded: 1927

Most successful team: Podhale Nowy Targ (19 titles)

CEO: Janusz Wierzbowski


Last 5 seasons' champions:

Nesta Mires Toruń
12
1
MH Automatyka Gdańsk
4
2
HK Zagłębie Sosnowiec
1
Tauron KH GKS Katowice
4
HK Zagłębie Sosnowiec
7
2
JKH GKS Jastrzębie
3
TMH Polonia Bytom
0
Tauron KH GKS Katowice
12
0
JKH GKS Jastrzębie
3
2
Unia Oświecim
3
PGE Orlik Opole
2
MH Automatyka Gdańsk
1
Tauron KH GKS Katowice
3
HK Zagłębie Sosnowiec
2
HK Zagłębie Sosnowiec
1
TatrySki Podhale Nowy Targ
7
Nesta Mires Toruń
2
MH Automatyka Gdańsk
1
JKH GKS Jastrzębie
2
TMH Polonia Bytom
5
Unia Oświecim
4
GKS Tychy
3
Tauron KH GKS Katowice
2
Tauron KH GKS Katowice
5
GKS Tychy
2
PGE Orlik Opole
6
5
TMH Polonia Bytom
7
2
JKH GKS Jastrzębie
5
Nesta Mires Toruń
2
TMH Polonia Bytom
6
PGE Orlik Opole
3
Unia Oświecim
3
MH Automatyka Gdańsk
6
TatrySki Podhale Nowy Targ
1
GKS Tychy
3
HK Zagłębie Sosnowiec
1
MH Automatyka Gdańsk
5
PGE Orlik Opole
6
Tauron KH GKS Katowice
6
TatrySki Podhale Nowy Targ
3
GKS Tychy
3
HK Zagłębie Sosnowiec
2
JKH GKS Jastrzębie
3
Nesta Mires Toruń
4
Unia Oświecim
3
TMH Polonia Bytom
2
MH Automatyka Gdańsk
3
Unia Oświecim
4
HK Zagłębie Sosnowiec
2
JKH GKS Jastrzębie
3
GKS Tychy
2
PGE Orlik Opole
2
Nesta Mires Toruń
4
Tauron KH GKS Katowice
4
Unia Oświecim
4
0
TatrySki Podhale Nowy Targ
2
GKS Tychy
6
Unia Oświecim
2
HK Zagłębie Sosnowiec
3
PGE Orlik Opole
2
Tauron KH GKS Katowice
3
JKH GKS Jastrzębie
2
Nesta Mires Toruń
4
TMH Polonia Bytom
0
MH Automatyka Gdańsk
5
Nesta Mires Toruń
2
TMH Polonia Bytom
0
HK Zagłębie Sosnowiec
1
PGE Orlik Opole
1
GKS Tychy
5
Tauron KH GKS Katowice
4
Unia Oświecim
1
JKH GKS Jastrzębie
1
TatrySki Podhale Nowy Targ
4
TatrySki Podhale Nowy Targ
1
Unia Oświecim
0
GKS Tychy
5
TMH Polonia Bytom
0
HK Zagłębie Sosnowiec
4
MH Automatyka Gdańsk
1
JKH GKS Jastrzębie
0
Tauron KH GKS Katowice
11
PGE Orlik Opole
3
GKS Tychy
9
1
Unia Oświecim
5
Nesta Mires Toruń
4
HK Zagłębie Sosnowiec
5
MH Automatyka Gdańsk
2
GKS Tychy
3
Tauron KH GKS Katowice
6
TMH Polonia Bytom
0
PGE Orlik Opole
2
TatrySki Podhale Nowy Targ
3
GKS Tychy
0
Nesta Mires Toruń
2
Tauron KH GKS Katowice
2
MH Automatyka Gdańsk
0
JKH GKS Jastrzębie
7
Unia Oświecim
4
TatrySki Podhale Nowy Targ
6
TMH Polonia Bytom
3
PGE Orlik Opole
3
TatrySki Podhale Nowy Targ
8
0
Nesta Mires Toruń
2
Tauron KH GKS Katowice
6
HK Zagłębie Sosnowiec
5
GKS Tychy
6
TMH Polonia Bytom
3
MH Automatyka Gdańsk
2
TatrySki Podhale Nowy Targ
1
PGE Orlik Opole
3
JKH GKS Jastrzębie
2
Nesta Mires Toruń
0
Tauron KH GKS Katowice
3
TatrySki Podhale Nowy Targ
1
MH Automatyka Gdańsk
0
JKH GKS Jastrzębie
6
PGE Orlik Opole
0
TMH Polonia Bytom
4
MH Automatyka Gdańsk
9
1
Nesta Mires Toruń
8
2
Unia Oświecim
0
JKH GKS Jastrzębie
1
TMH Polonia Bytom
2
TatrySki Podhale Nowy Targ
5
GKS Tychy
3
Nesta Mires Toruń
1
PGE Orlik Opole
2
MH Automatyka Gdańsk
1
Tauron KH GKS Katowice
2
HK Zagłębie Sosnowiec
2
Nesta Mires Toruń
6
GKS Tychy
7
MH Automatyka Gdańsk
3
TMH Polonia Bytom
1
Tauron KH GKS Katowice
8
TatrySki Podhale Nowy Targ
6
PGE Orlik Opole
1
Unia Oświecim
3
Tauron KH GKS Katowice
16
1
GKS Tychy
13
4
JKH GKS Jastrzębie
4
TMH Polonia Bytom
4
GKS Tychy
2
Unia Oświecim
5
TatrySki Podhale Nowy Targ
2
PGE Orlik Opole
2
Tauron KH GKS Katowice
5
MH Automatyka Gdańsk
3
HK Zagłębie Sosnowiec
5
Nesta Mires Toruń
4
MH Automatyka Gdańsk
0
HK Zagłębie Sosnowiec
6
TMH Polonia Bytom
2
GKS Tychy
10
PGE Orlik Opole
2
Unia Oświecim
1
Tauron KH GKS Katowice
4
TatrySki Podhale Nowy Targ
1
JKH GKS Jastrzębie
0
JKH GKS Jastrzębie
0
Tauron KH GKS Katowice
2
Unia Oświecim
2
GKS Tychy
1
TMH Polonia Bytom
3
Nesta Mires Toruń
6
TatrySki Podhale Nowy Targ
4
PGE Orlik Opole
4
HK Zagłębie Sosnowiec
5
HK Zagłębie Sosnowiec
2
5
HK Zagłębie Sosnowiec
2
Unia Oświecim
3
JKH GKS Jastrzębie
3
GKS Tychy
4
MH Automatyka Gdańsk
3
TMH Polonia Bytom
4
Nesta Mires Toruń
2
PGE Orlik Opole
4
Tauron KH GKS Katowice
2
Unia Oświecim
2
Nesta Mires Toruń
4
PGE Orlik Opole
3
MH Automatyka Gdańsk
2
TatrySki Podhale Nowy Targ
2
Tauron KH GKS Katowice
5
JKH GKS Jastrzębie
3
HK Zagłębie Sosnowiec
0
GKS Tychy
4
Unia Oświecim
12
1
JKH GKS Jastrzębie
3
MH Automatyka Gdańsk
1
TatrySki Podhale Nowy Targ
10
0
GKS Tychy
6
HK Zagłębie Sosnowiec
1
HK Zagłębie Sosnowiec
0
GKS Tychy
4
TatrySki Podhale Nowy Targ
1
PGE Orlik Opole
5
TMH Polonia Bytom
1
MH Automatyka Gdańsk
2
Unia Oświecim
4
Nesta Mires Toruń
3
JKH GKS Jastrzębie
2
MH Automatyka Gdańsk
3
JKH GKS Jastrzębie
0
Unia Oświecim
6
TMH Polonia Bytom
2
TatrySki Podhale Nowy Targ
4
HK Zagłębie Sosnowiec
0
Nesta Mires Toruń
2
TMH Polonia Bytom
3
JKH GKS Jastrzębie
9
PGE Orlik Opole
2
Unia Oświecim
8
MH Automatyka Gdańsk
1
Nesta Mires Toruń
6
TatrySki Podhale Nowy Targ
7
JKH GKS Jastrzębie
2
1
TatrySki Podhale Nowy Targ
4
Nesta Mires Toruń
1
Unia Oświecim
3
PGE Orlik Opole
0
JKH GKS Jastrzębie
5
TMH Polonia Bytom
0
TatrySki Podhale Nowy Targ
5
Nesta Mires Toruń
3
MH Automatyka Gdańsk
1
HK Zagłębie Sosnowiec
2
Tauron KH GKS Katowice
3
GKS Tychy
3
Tauron KH GKS Katowice
4
HK Zagłębie Sosnowiec
3
TatrySki Podhale Nowy Targ
2
Nesta Mires Toruń
1
TMH Polonia Bytom
1
Unia Oświecim
5
JKH GKS Jastrzębie
2
Nesta Mires Toruń
0
TatrySki Podhale Nowy Targ
3
GKS Tychy
5
TMH Polonia Bytom
3
PGE Orlik Opole
6
Unia Oświecim
6
MH Automatyka Gdańsk
3
HK Zagłębie Sosnowiec
1
TatrySki Podhale Nowy Targ
1
Tauron KH GKS Katowice
4
GKS Tychy
4
HK Zagłębie Sosnowiec
1
JKH GKS Jastrzębie
4
Nesta Mires Toruń
3
Unia Oświecim
1
MH Automatyka Gdańsk
3
PGE Orlik Opole
1
TMH Polonia Bytom
3
5
TMH Polonia Bytom
1
MH Automatyka Gdańsk
4
PGE Orlik Opole
2
Nesta Mires Toruń
3
Unia Oświecim
4
HK Zagłębie Sosnowiec
1
GKS Tychy
2
JKH GKS Jastrzębie
1
Tauron KH GKS Katowice
3
TatrySki Podhale Nowy Targ
3
JKH GKS Jastrzębie
3
Tauron KH GKS Katowice
4
GKS Tychy
4
Unia Oświecim
2
HK Zagłębie Sosnowiec
4
PGE Orlik Opole
3
Nesta Mires Toruń
8
TMH Polonia Bytom
3
PGE Orlik Opole
5
4
TMH Polonia Bytom
2
HK Zagłębie Sosnowiec
4
Unia Oświecim
2
Tauron KH GKS Katowice
4
JKH GKS Jastrzębie
1
TatrySki Podhale Nowy Targ
2
MH Automatyka Gdańsk
3
Nesta Mires Toruń
1
PGE Orlik Opole
1
GKS Tychy
8
Unia Oświecim
5
TMH Polonia Bytom
2
Tauron KH GKS Katowice
12
Nesta Mires Toruń
3
HK Zagłębie Sosnowiec
0
MH Automatyka Gdańsk
1
GKS Tychy
3
PGE Orlik Opole
2
TatrySki Podhale Nowy Targ
4
JKH GKS Jastrzębie
5
Unia Oświecim
1
TatrySki Podhale Nowy Targ
8
TMH Polonia Bytom
1
PGE Orlik Opole
0
MH Automatyka Gdańsk
4
Tauron KH GKS Katowice
3
Nesta Mires Toruń
1
GKS Tychy
5
HK Zagłębie Sosnowiec
2
GKS Tychy
4
Tauron KH GKS Katowice
0
Nesta Mires Toruń
3
MH Automatyka Gdańsk
1
TatrySki Podhale Nowy Targ
3
TMH Polonia Bytom
2
PGE Orlik Opole
0
JKH GKS Jastrzębie
3
Tauron KH GKS Katowice
8
PGE Orlik Opole
2
TatrySki Podhale Nowy Targ
4
Unia Oświecim
3
GKS Tychy
10
TMH Polonia Bytom
3
HK Zagłębie Sosnowiec
4
MH Automatyka Gdańsk
3
JKH GKS Jastrzębie
4
TatrySki Podhale Nowy Targ
1
MH Automatyka Gdańsk
0
GKS Tychy
4
HK Zagłębie Sosnowiec
2
JKH GKS Jastrzębie
4
PGE Orlik Opole
1
TMH Polonia Bytom
0
Nesta Mires Toruń
2
Tauron KH GKS Katowice
6
Unia Oświecim
1
JKH GKS Jastrzębie
4
PGE Orlik Opole
0
Nesta Mires Toruń
3
GKS Tychy
5
MH Automatyka Gdańsk
4
Tauron KH GKS Katowice
2
HK Zagłębie Sosnowiec
3
Nesta Mires Toruń
2
GKS Tychy
6
MH Automatyka Gdańsk
2
TatrySki Podhale Nowy Targ
13
PGE Orlik Opole
2
Tauron KH GKS Katowice
11
TMH Polonia Bytom
2
Unia Oświecim
5
JKH GKS Jastrzębie
2
Unia Oświecim
3
TatrySki Podhale Nowy Targ
4
TMH Polonia Bytom
1
GKS Tychy
15
MH Automatyka Gdańsk
3
HK Zagłębie Sosnowiec
2
HK Zagłębie Sosnowiec
6
TMH Polonia Bytom
2
GKS Tychy
6
PGE Orlik Opole
3
TatrySki Podhale Nowy Targ
2
JKH GKS Jastrzębie
1
Nesta Mires Toruń
1
MH Automatyka Gdańsk
2
Unia Oświecim
1
GKS Tychy
2
TatrySki Podhale Nowy Targ
3
PGE Orlik Opole
0
HK Zagłębie Sosnowiec
1
Tauron KH GKS Katowice
5
JKH GKS Jastrzębie
3
TMH Polonia Bytom
2
Nesta Mires Toruń
5
Tauron KH GKS Katowice
3
HK Zagłębie Sosnowiec
2
Unia Oświecim
3
GKS Tychy
3
JKH GKS Jastrzębie
0
MH Automatyka Gdańsk
12
TMH Polonia Bytom
0
Nesta Mires Toruń
10
PGE Orlik Opole
1
Unia Oświecim
0
Nesta Mires Toruń
5
PGE Orlik Opole
1
MH Automatyka Gdańsk
5
Tauron KH GKS Katowice
0
TatrySki Podhale Nowy Targ
2
JKH GKS Jastrzębie
10
HK Zagłębie Sosnowiec
1
GKS Tychy
6
HK Zagłębie Sosnowiec
5
GKS Tychy
2
TatrySki Podhale Nowy Targ
1
MH Automatyka Gdańsk
3
Unia Oświecim
1
Nesta Mires Toruń
2
JKH GKS Jastrzębie
5
PGE Orlik Opole
0
Tauron KH GKS Katowice
4
PGE Orlik Opole
2
TMH Polonia Bytom
5
JKH GKS Jastrzębie
0
MH Automatyka Gdańsk
1
TatrySki Podhale Nowy Targ
5
HK Zagłębie Sosnowiec
3
Unia Oświecim
7
TMH Polonia Bytom
2
Tauron KH GKS Katowice
2
GKS Tychy
1
Nesta Mires Toruń
1
PGE Orlik Opole
4
Unia Oświecim
6
TMH Polonia Bytom
1
JKH GKS Jastrzębie
4
Nesta Mires Toruń
0
TatrySki Podhale Nowy Targ
3
Tauron KH GKS Katowice
3
HK Zagłębie Sosnowiec
4
MH Automatyka Gdańsk
4
TMH Polonia Bytom
0
TatrySki Podhale Nowy Targ
5
Tauron KH GKS Katowice
5
Unia Oświecim
1
Tauron KH GKS Katowice
2
TatrySki Podhale Nowy Targ
3
TatrySki Podhale Nowy Targ
1
Tauron KH GKS Katowice
4
Tauron KH GKS Katowice
2
TatrySki Podhale Nowy Targ
1

Preliminary Round

Unia Oświecim vs. HK Zagłębie Sosnowiec 2:1
1. 30.01.2019 Unia Oświecim HK Zagłębie Sosnowiec 2:1
2. 01.02.2019 HK Zagłębie Sosnowiec Unia Oświecim 5:3
3. 03.02.2019 Unia Oświecim HK Zagłębie Sosnowiec 5:2
MH Automatyka Gdańsk vs. PGE Orlik Opole 2:0
1. 30.01.2019 MH Automatyka Gdańsk PGE Orlik Opole 6:1
2. 01.02.2019 PGE Orlik Opole MH Automatyka Gdańsk 0:9

Quarter Final

Tauron KH GKS Katowice vs. Unia Oświecim 3:3
1. 15.02.2019 Tauron KH GKS Katowice Unia Oświecim 8:3
2. 18.02.2019 Unia Oświecim Tauron KH GKS Katowice 5:2
3. 21.02.2019 Tauron KH GKS Katowice Unia Oświecim 6:3
4. 24.02.2019 Unia Oświecim Tauron KH GKS Katowice 4:3
5. 27.02.2019 Tauron KH GKS Katowice Unia Oświecim 0:3
6. 02.03.2019 Unia Oświecim Tauron KH GKS Katowice 2:4
JKH GKS Jastrzębie vs. Comarch Cracovia 0:4
1. 15.02.2019 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia 1:2
2. 18.02.2019 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie 3:1
3. 21.02.2019 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia 0:3
4. 24.02.2019 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie 8:2
GKS Tychy vs. MH Automatyka Gdańsk 4:3
1. 16.02.2019 GKS Tychy MH Automatyka Gdańsk 5:0
2. 19.02.2019 MH Automatyka Gdańsk GKS Tychy 5:2
3. 22.02.2019 GKS Tychy MH Automatyka Gdańsk 1:3
4. 25.02.2019 MH Automatyka Gdańsk GKS Tychy 4:8
5. 28.02.2019 GKS Tychy MH Automatyka Gdańsk 1:2
6. 03.03.2019 MH Automatyka Gdańsk GKS Tychy 0:3
7. 06.03.2019 GKS Tychy MH Automatyka Gdańsk 2:0
TatrySki Podhale Nowy Targ vs. Nesta Mires Toruń 4:2
1. 16.02.2019 TatrySki Podhale Nowy Targ Nesta Mires Toruń 5:2
2. 19.02.2019 Nesta Mires Toruń TatrySki Podhale Nowy Targ 2:1
3. 22.02.2019 TatrySki Podhale Nowy Targ Nesta Mires Toruń 1:2
4. 25.02.2019 Nesta Mires Toruń TatrySki Podhale Nowy Targ 1:3
5. 28.02.2019 TatrySki Podhale Nowy Targ Nesta Mires Toruń 4:2
6. 03.03.2019 Nesta Mires Toruń TatrySki Podhale Nowy Targ 1:4

Semi Final

Tauron KH GKS Katowice vs. Comarch Cracovia 2:4
1. 11.03.2019 Tauron KH GKS Katowice Comarch Cracovia 2:3
2. 14.03.2019 Comarch Cracovia Tauron KH GKS Katowice 3:1
3. 17.03.2019 Tauron KH GKS Katowice Comarch Cracovia 2:3
4. 20.03.2019 Comarch Cracovia Tauron KH GKS Katowice 2:3
5. 23.03.2019 Tauron KH GKS Katowice Comarch Cracovia 5:3
6. 26.03.2019 Comarch Cracovia Tauron KH GKS Katowice 2:1
GKS Tychy vs. TatrySki Podhale Nowy Targ 4:3
1. 12.03.2019 GKS Tychy TatrySki Podhale Nowy Targ 4:1
2. 15.03.2019 TatrySki Podhale Nowy Targ GKS Tychy 2:1
3. 18.03.2019 GKS Tychy TatrySki Podhale Nowy Targ 3:2
4. 21.03.2019 TatrySki Podhale Nowy Targ GKS Tychy 5:2
5. 24.03.2019 GKS Tychy TatrySki Podhale Nowy Targ 3:4
6. 27.03.2019 TatrySki Podhale Nowy Targ GKS Tychy 1:2
7. 30.03.2019 GKS Tychy TatrySki Podhale Nowy Targ 7:1

Final

GKS Tychy vs. Comarch Cracovia 4:2
1. 02.04.2019 GKS Tychy Comarch Cracovia 2:1
2. 04.04.2019 Comarch Cracovia GKS Tychy 3:1
3. 07.04.2019 GKS Tychy Comarch Cracovia 3:5
4. 09.04.2019 Comarch Cracovia GKS Tychy 0:4
5. 11.04.2019 GKS Tychy Comarch Cracovia 4:2
6. 13.04.2019 Comarch Cracovia GKS Tychy 1:2

Comarch Cracovia

club detail